top of page

Kwalifikacja terenów do II etapu ogólnopolskiego konkursu Grunt na Medal 2023
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centami Obsługi Inwestora, zakończyła pierwszy etap X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2023 promującego tereny kompleksowo przygotowane pod inwestycje produkcyjne.


Dziękujemy za udział w konkursie Grunt na Medal 2023. Państwa wysiłek związany z przygotowaniem oferty w sposób istotny wzbogacił zasoby Generatora Ofert Inwestycyjnych PAIH, a w konsekwencji zwiększył szansę na pozyskanie inwestora. Łącznie, z wszystkich regionów do pierwszego etapu konkursu zgłoszono 128 terenów inwestycyjnych.


W wyniku przeprowadzonej weryfikacji i ocen zgłoszonych terenów inwestycyjnych, do drugiego etapu konkursu w całej Polsce zakwalifikowało się 57 terenów. W województwie wielkopolskim zakwalifikowano cztery oferty:


Czempiń - Głuchowo

Kępno - Teren zabudowy produkcyjnej przy ul. Dworcowej

Konin - ul. Przemysłowa/Hutnicza

Września - WSAG kompleks 6


Wszystkim właścicielom tych lokalizacji oraz przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego, którzy je zgłosili, serdecznie gratulujemy!

W trakcie audytów, które będą przeprowadzone podczas II etapu konkursu, zaplanowanego na najbliższe miesiące, zostanie wyłonionych 16 terenów w całej Polsce - laureatów konkursu Grunt na Medal 2023 r.


Commentaires


bottom of page