top of page

Zaproszenie na misję wodorową Canadian Hydrogen Convention 2024
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie spółki z BRANŻY WODOROWEJ oraz zielonych technologii do udziału w targach Canadian Hydrogen Convention 2024. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2024 r. w Edmonton, Kanada.


Canadian Hydrogen Convention to największe wydarzenie branży wodorowej w Kanadzie. Celem targów jest prezentacja wodoru jako kluczowego czynnika umożliwiającego osiągnięcie zerowej emisji netto do 2050 r. Dla polskich przedsiębiorców będzie to okazja do włączenia się w proces tworzenia zrównoważonego ekosystemu wodorowego w Kanadzie.


Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

- zaprezentowania produktów i rozwiązań dla branży zielonych technologii,

- bezpłatnego udziału w wydarzeniu,

- wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,

- wizyt studyjnych w zaawansowanych technologicznie instalacjach wodorowych,

- skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Toronto.

 

Koszty logistyczne, takie jak spedycja towarów i materiałów reklamowych, transport, ubezpieczenie pracowników i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.


Firmy zainteresowane udziałem w targach mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 15 marca 2024 roku. (na stronie może być data 8 marca, która wkrótce będzie zmieniona).

 

Strona wydarzenia oraz formularz do rejestracji dostępne są pod linkiem: https://www.paih.gov.pl/events/canadian-hydrogen-convention-2024/


Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udzielają Romi Jaszczynski: romi.jaszczynski@paih.gov.pl i Grzegorz Gałczyński: grzegorz.galczynski@paih.gov.pl.

Comments


bottom of page